in , , ,

Büyükada Otelleri – Büyükada Otel Önerileri

Büyükada Otelleri - Büyükada Otel Fiyatları - OtelMag.com

Büyükada Otelleri denince ilk aklımıza gelenler Eskibağ Butik Otel, Tiara Büyükada Hotel ve Ada Palas Butik Otel Büyükada oldu.

Büyükada otel fiyatları göz önünde bulundurulduğunda, fiyat ve performans olarak en iyi otelleri sizler için inceleyip yorumladık.

Gerek konumu, gerekse tarihi özelliği ile İstanbul’luların hafta sonu kaçamak yaptıkları, İstanbul dışından gelen doğa severlerin ise birkaç günlerini geçirdiği muhteşem manzarasıyla Büyükada sizleri bekliyor.

İster mayonuzu giyip denize girin, isterseniz de spor ayakkabılarınızı giyip eşsiz Büyükada doğasının içinde kaybolun. Bisiklet kiralayıp Büyükada’nın eşsiz koylarına pedal sürme keyfini kaçırmayın.

Aya Yorgi Manastırı ve Kilisesi, Büyükada’nın tarihi içinde önemi büyüktür. Özellikle 23 Nisan ve 24 Eylül günleri sırf dua etmek için binlerce kişinin yüzlerce metre dik bir yokuşu yürüdüğü bir konumda.

Elbette Büyükada’da aşağıda yazdığımız otellerin dışında onlarca otel mevcut, onlar da ilerleyen derlemelerimizde yerlerini alacaklar.

Büyükada Otelleri – Eskibağ Butik Hotel

Eskibağ Butik Hotel‘i, Büyükada Halik Koyu Plajı’nın yanı başında adeta cennetten bir köşe. İstanbul’dan uzaklaşmadan deniz tatili keyfi yaşamak isteyen ziyaretçileri için keyifli bir tatil vaadediyor.

Büyükada’nın en güzel ve en uzun koyu olan Halik Koyu Plajı’na ücretsiz giriş fırsatı sunan otel, birbirinden farklı tasarımlı 19 odaya sahip. 4. katında bulunan Teras Katı odası mükemmel bir İstanbul manzarasına sahip.

Güneşlenmenin yanı sıra Halik Koyu Plajı’nda düğün, nişan, davet ve kokteylleriniz için de hizmet vermektedir.

Muhteşem kahvaltısı ve ikramları misafirlerinin en sevdiği özelliği. Yolunuz Büyükada’ya düşerse Eskibağ Butik Otel‘i sizleri her zaman bekliyor olacak.

Büyükada Otel Fiyatları – Eskibağ Butik Otel‘inde kalmak kadar?
Sezonlara göre farklılık gösteren fiyatlar, sezonuna göre ortalama 150₺ ile 300₺ arasında değişiklik gösteriyor. En güncel fiyatlar için web sitesini incelemenizde fayda var.

Eskibağ Butik Otel’i Nerede?
Buraya tıklayarak haritadan inceleyebilirsiniz.

Büyükada Otelleri – Tiara Büyükada Hotel

Tiara Büyükada Hotel, Büyükada iskelesinin hemen yanı başında eşsiz deniz manzaralı odalarıyla sizleri bekliyor.

İstanbul’da yaşayanlar için haftasonu kaçamak yapılacak yakınlıkta, bünyesindeki restoranıyla da damaklarınıza hitap edecek.

Ulaşım anlamında da diğer otellerden ciddi anlamda ayrışan Tiara Büyükada Hotel tam anlamıyla bir şehir otelidir. Hazır şehir oteli demişken, Taksim Otelleri ni derlediğimimiz yazımız da burada. Konakladığınız süre boyunca sizi memnun etmek için çalışan Tiara Büyükada Hotel doğa yürüyüşü ve bisiklet turlarınızda da size rehberlik ediyor.

Tamamen misafirlerinin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan Tiara Büyükada Hotel yıl boyunca aralıksız hizmet vermektedir. Önünden kalkan motorlar ile adanın gizli koylarına ulaşım sağlayıp denizin keyfini sürebilirsiniz.

Büyükada Otel Fiyatları – Tiara Büyükada Hotel‘de kalmak kadar?
Sezonlara göre farklılık gösteren fiyatlar, sezonuna göre ortalama 200₺ ile 500₺ arasında değişiklik gösteriyor. En güncel fiyatlar için web sitesini incelemenizde fayda var.

Tiara Büyükada Hotel’i Nerede?
Buraya tıklayarak haritadan inceleyebilirsiniz.

Büyükada Otelleri – Ada Palas Butik Otel Büyükada

Ada Palas Butik Otel Büyükada, sizi şehrin karşmaşasından uzaklaştırıp huzur ve sukünet bahçesine davet ediyor.

Ada Palas Butik Otel, Büyükada’nın kalbinde, benzersiz bir çevre ve hizmet anlayışıyla hizmet veriyor. Eski Osmanlı mimarisi ve çağdaş Türk tasarımının eşsiz birleşimi olan 19. yüzyıldan kalma kağır ahşap bir köşktür.

Türkiye’nin en romantik 15. oteli olan Ada Palas Butik Otel, bir adım uzağınızda Büyükada’nın tüm güzelliğini keşfetmeniz için sizleri çağırıyor. Büyüleyici oda tasarımları ve en uygun fiyatları ile misafirlerine unutulmaz bir tatil sunuyor.

Tarihi dokunun içerisinde özenle hazırlanmış romantik odaları ve Secret Garden Restoran’ı butik bir ada tatili için samimi bir buluşma noktası.

Bünyesinde bulunan Secret Garden Restoran, Ada Palas Butik Otel misafirlerine %50 indirim fırsatıyla da dikkatleri üzerinde topluyor.

Büyükada Otel Fiyatları – Ada Palas Butik Otel Büyükada‘da kalmak kadar?
Sezonlara göre farklılık gösteren fiyatlar, sezonuna göre ortalama 300₺ ile 700₺ arasında değişiklik gösteriyor. En güncel fiyatlar için web sitesini incelemenizde fayda var.

Ada Palas Butik Otel’i Nerede?
Buraya tıklayarak haritadan inceleyebilirsiniz.

Beğendiniz mi?

Yazar: OtelMag

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Uludağ Otelleri - Kaya Uludağ Otel - OtelMag.com

Kaya Uludağ Otel kayak tutkunlarına neler sunuyor?

Uzungöl Otelleri - Uzungöl Otel Fiyatları - OtelMag.com

Uzungöl Otelleri, Uzungöl Otel Fiyatları, Uzungöl Otel Önerileri