in

Her Şey Dahil Çocuklarla Gidilebilecek En İyi 10 Deniz Oteli

Her Şey Dahil Çocuklarla Gidilebilecek En İyi 10 Deniz Oteli - otelmag.com

Her şey dahil oteller birçok avantajı bünyesinde barındırıyor. Özellikle konu çocuklarla gidilecek aile boyu bir tatilse her şey dahil oteller hayat kurtarıcı oluyor. 

Ailece gidilecek bir tatilin maliyetleri de göz önünde bulundurulduğunda erken rezervasyon yaptırmak bütçeniz açısından büyük önem taşıyor. Bu yazımızda sizin için her şey dahil, çocuklarınızla eğlenceli ve güzel zamanlar geçirebileceğiniz; hem de güzelce dinlenebileceğiniz en iyi 10 deniz otelini derledik.

1. Amara Dolce Vita Luxury

Tekirova mevkiindeki Ammara Dolce Vita Luxury; Toros dağları ve Akdeniz’in birleştiği, çam ormanları ile saklı bir cennette yer alıyor. Kemer merkeze 18 km, Antalya şehir merkezine 58 km ve Antalya Havalimanı’na 75 km uzaklıkta bulunuyor.

Crispy Çocuk Kulübü; küçük bir hayvanat bahçesi, bebeklere özel mini aktivite havuzu, çocuk animasyonu, çocuk havuzu, oyun parkı, 0-16 yaş arası çocuk misafirler için Baby Club (0-3 yaş ebeveyn eşliğinde), mini kulüp (4-7), Junior Club (8-12 yaş), Teen Club (13-16 yaş) arası çocuk misafirler için aktiviteler bulunuyor.

2. Sherwood Exclusive Kemer

Kemer mevkiinde bulunan Sherwood Exclusive Kemer, Toros dağlarının eteğinde muhteşem Akdeniz kıyısında, Kemer merkeze 6 km, Antalya merkeze 41 km ve Antalya Havalimanı’na 51 km uzaklıkta bulunuyor.

Sherwood Exclusive Kemer’de Robins Kids Club adında 4-12 yş arası çocukların zaman geçireceği, çocuk oyun alanı, çocuk büfesi, bebek havuzu, mini disko barındıran bir çocuk klübü bulunuyor. 0-4 yaş çocuklar için ise özel bebek paketi hizmeti vardır.

3. Maritim Pine Beach Resort

İleribaşı mevkiinde bulunan Maritim Pine Beach Resort; 120 dönümlük fıstık çamı ormanı içerisinde, denize sıfır ve geniş bir sahile sahip. Belek merkeze 3 km, Antalya merkeze 45 km ve Antalya Havalimanı’na 33 km uzaklıkta bulunuyor.

Minik misafirlere özel Pino Çocuk Krallığı adında 0-17 yaş arası bebek, çocuk ve gençler için özel tasarlanmış aktivite ve eğlence kompleksi bulunuyor. Pino Çocuk Krallığı’nda Minik hayvanat bahçesi, mini macera parkı ve futbol okulu bulunmaktadır.

Beğendiniz mi?

Yazar: OtelMag

Comments

Leave a Reply

2 Pings & Trackbacks

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Salamis Bay Conti Resort Hotel yaz tatili için sizi bekliyor!