2020 Resmi Tatil Günleri Ne Yapabilirim?

2020 yılı resmi tatil günleri kesinleşti. Resmi tatil olarak kutlanan günlerde, kendinize uygun olan planları yapabilirsiniz. Ülkemizde görmediğiniz yerleri görmek için kültür turları size çok şey katacaktır. Bununla birlikte hayalini kurduğunuz yerlerden birini seçerek otellere rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Resmi Tatillerde Nereye Gidebilirim?

2020 Resmi Tatil Günleri, kışa ya da yaza gelebilmektedir. Bu nedenle tatil seçeneğinize uygun olarak otel veya yer seçimi yapabilirsiniz. Hem eğlenip hem de dinlenme fırsatı yakalayacağınız yerler uygun seçeneklerdir. Kışın kayak ya da termal sularla ünlü olan yerler seçenekler arasındadır. Eğer doğadan hoşlanıyorsanız, Ağva, Bolu, Sapanca gibi seçenekler sizler için uygun olacaktır.

2020 Resmi Tatill Günleri için size önerdiğimiz tatil planlarını aşağıdan inceleyebilir, tur paketlerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz.

2020’nin ilk günü çarşamba gününe denk geliyor. Yılbaşı tatili için, perşembe ve cuma günlerini izin alarak 5 günlük bir tatil yaratabilirsiniz. Bu tatili kayak otellerinde değerlendirebilir ve yeni yıla bembeyaz zirvelerde merhaba diyebilirsiniz. Dağ otellerinin yanı sıra Kapadokya Otelleri’ni de düşünebilirsiniz. İster kayak otellerinde isterseniz de Kapadokya otellerinde yeni yılı karşılayabilirsiniz. Yeni yılı daha sıcak karşılamak isterseniz de Termal Otelleri’ni düşünebilirsiniz.

18 Ocak / Cumartesi başlayıp 2 Şubat / Pazar günü bitecek olan sömestir tatili tüm okul çağında çocuğu olan aileleri yakından ilgilendiriyor. Bu ara tatili kayak otelleri’nde değerlendirebilirsiniz. Ailenizi alıp minik bir karadeniz turuna çıkabilir, karadeniz yaylalarını bir de kar altında deneyimleyebilirsiniz. Yurtdışı düşünenler de bu uzun tatilin tadını yeni şehirler keşfederek çıkarabilirler. Sömestir tatili için hazırladığımız yazılarımızı incelemeden plan yapmayın.

4 Nisan / Cumartesi başlayıp 12 Nisan / Pazar günü bitecek olan üçüncü ara’da 9 gün tatil bulunuyor. Baharın yeni yeni kendini hissettirmeye başlayacağı bu dönemde Bolu Abant Otelleri ilk akla gelenlerden. Minik bir karadeniz turuna çıkmak isteyenler için ise Uzungöl harika bir seçenek olacaktır. Üçüncü ara dönem tatili için hazırladığımız yazılarımızı incelemeyi unutmayın.

Bu sene 23 Nisan Perşembe gününe denk geliyor. Bu durum ise Cuma gününün birleşimi ile 4 günlük tatil yapılabilineceği anlamını ifade ediyor. Çocuklar ile birlikte ailece müthiş tatiller yapabilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Nisan ayı baharın habercisi olan bir aydır. Bu nedenle, Kazdağları’nda yeşilliklerin tadını çıkarmak sizin elinizde.

Sizlere en uygun olan otel seçeneklerini belirleyebilirsiniz. Otellerin, çocuk dostu olarak seçimini yaparsanız, çocuklarınızın da tatilde iyi vakit geçirmesine sağlamış olursunuz.  Baharın en güzel ayları arasında yer alan Nisan ayı, çocuklarınızla vakit geçireceğiniz en harika aylar arasındadır. Bu durum için geç kalmamalısınız! Aileniz ile birlikte eğlenebileceğiniz tatil hayallerinizi yurt dışı olarak da tercih edebilirsiniz. Bunun için ise Disneyland görülmesi tavsiye edilen yerlerdendir.

Yeni senede İşçi Bayramı Cuma gününe denk geliyor. 1 Mayıs 2020 Tatili, 3 gün olarak kısa bir şekilde hafta sonu tatili sağlanabilir. Şehirden uzaklaşmak isteyenler için doğa ile baş başa kalabileceğiniz harika tatil yerleri bulunuyor. 1 Mayıs otellerine de göz atabilirsiniz. Birbirinden farklı ve güzel yerleri keşfe çıkmak için hazırlanarak, güzel bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz. İster Ege otelleri, ister Akdeniz otelleri olsun, farklı çeşitteki otel ve tatil beldeleri sizleri dinlendirecek seçeneklerdir. Harika anılar biriktirebileceğiniz tatil seçenekleri için tercih sizin

19 Mayıs tatili gün olarak 1 günlük tatili 4 güne çıkarabilme fırsatını değerlendirmeniz için iyi bir süredir. 19 Mayıs 2020 tatili Salı gününde kutlanıyor. Pazartesi günü izin aldıktan sonra bu hafta sonu tatilini değerlendirerek kafa dinleyebilirsiniz. Ülkemizde sayısız şekilde doğal güzellikler bulunuyor. Bu güzellikleri tanıma fırsatınız sizlerin elinde. 19 Mayıs tatili için farklı alternatifler sizi bekliyor! Örnek olarak ülkemizdeki Maldivler olarak bilinen Salda Gölü’nü görebilmek için Burdur otelinden yer ayırabilirsiniz.

Yeni Yılda Ramazan Bayramı tatili Cumartesi gününe denk geliyor. 23 Mayıs Cumartesi, Arife günü ile başlayarak 26 Mayıs Salı gününde bitecektir. Bu 4 günlük süreçte aileniz ve sevdiklerinizle birlikte vakit geçirebilmek için iyi bir fırsat!  4 günlük tatili değerlendirmek ve Akdeniz’de farklı manzaralar eşliğinde tatil yapabilirsiniz. Mevsimin yaz olmasından kaynaklı olarak Akdeniz’in yanı sıra Ege Bölgesi’ de tercihler arasındadır.

Bu yıl, 30 Temmuz Perşembe’ye denk gelen kurban bayramı tatili, 3 Ağustos Pazartesi bitecektir. Tatil süreci toplamda ise 5 gün bir süreçli bir tatil olacak! Bu tatil için Ege kıyılarındaki otellere göz atabilirsiniz. Örnek olarak Bodrum, Fethiye, Marmaris tatil seçenekleri için harika seçimlerdir.

Bu sene 30 Ağustos, hafta sonuna denk gelecek. Pazar günü itibariyle kutlanacak olan 30 Ağustos, şehire yakın olan seçeneklerden faydalanarak, tatil havasının yanı sıra kendinize kısa bir mola yapma fırsatı sunuyor. Keyifli bir tatil için size en yakın otellere göz atabilirsiniz!

29 Ekim 2020’ yılında Perşembe gününe denk geliyor. 30 Ekim Cuma gününü izin alarak toplam 4 gün tatil yapma fırsatınız var. Bu tarihte Bozcaada sizler için harika bir tatil kaçamağı olacaktır.