in ,

Salamis Bay Conti Resort Hotel yaz tatili için sizi bekliyor!

Salamis Bay Conti Otel, Her şey dahil, Erken Rezervasyon Fırsatları, En Ucaz Oteller

Salamis Bay Conti Resort Hotel Magosa

Salamis Bay Conti Resort Hotel Akdeniz’in ışıltılı Doğu sahil şeridine sadece birkaç adım uzaklıkta, altın plajları, doğal güzellikleri ile sizi bekliyor.

Deniz üzerindeki eşsiz iskelesi, zengin tarihi ve kültürüyle ünlü bu tesis, plaj kulübü, restoran ve barları, kumarhane, spa ve fitness merkezi bünyesinde bulunuyor.

Yemyeşil bir koyda 200 metreden fazla özel sahili ile olağanüstü bir deneyim sunuyor.

Salamis Bay Conti barlar ve restoranlar, kafeleri ve gece kulübüyle tatilinizi en eğlenceli hale getiriyor. Tenis kortu, voleybol ve basketbol sahası, okçuluk, yüzme havuzları ve su sporları gibi spor klüpleri de mevcut.

Salamis Bay Conti 1. Sınıf hizmetler ile beklentilerinizin daha fazlasını yaşatıyor. Gün boyu süren animasyon aktiviteleri, spor aktiviteleri, plaj partileri, dans gösterileri, Kıbrıs gecesi, canlı müzik, gece animasyon gösterileri, havuz oyunları, köpük partileri, disko, DJ partileri, çocuk diskosu vb. zamanı dolu dolu yaşayacağınız büyüleyici bir tatil sunuyor.

Salamis Bay Conti Hotel 65 dönümlük geniş arazi üzerinde, bozulmamış doğa ile çevrelenmiş, temiz havası, berrak mavi denizi ve Kıbrıs’ın altın sarısı ince kum ile kaplanmış geniş ve uzun SALAMİS kumsalında konumlandırılmış.

Salamis bay conti’nin erken rezervasyon fırsatlarını sakın kaçırmayın.

Her Şey Dahil Çocuklarla Gidilebilecek En İyi 10 Deniz Oteli önermizi incelemeyi unutmayın.

Beğendiniz mi?

Yazar: OtelMag

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Her Şey Dahil Çocuklarla Gidilebilecek En İyi 10 Deniz Oteli

Yeni Yılda Kalabileceğiniz En İyi Taksim Otelleri